Kategoriler

Son Eklenenler

Hakkımızda

Biz Kimiz?

 

 

İşletmemiz Makine ve Otomotiv parçaları imalatı, Cnc Torna, Cnc İşleme Merkezi, Cnc Otomat Torna ve Cnc Kayar Otomat işleri ile geniş bir yelpazede müşterilerine hizmet vermetedir.
Memnun müşteri, uygun fiyat ve yüksek kalite standartlarına uygun ürün ve hizmet sunabilen bir firma olmak öncelikli hedefimizdir.
Sektörümüzde öncü ve kalıcı farklar sağlayarak firmamızı sürekli zirvede tutmak en önemli gayemizdir.
Hizmet ve imalatın her aşamasında toplam kalite anlayışımızla, müşteri odaklı yaklaşımımızla ve sürekli iyileştirme geliştirme faaliyetlerimizle sıfır hatayla üretim yapmak temel hedefimizdir.

 

Hizmetlerimiz

 

 

Çelik & Paslanmaz Ürünler

Paslanmaz çelik, metalurjide çeliğe, minimum %10,5 ila %11 arasında krom eklenerek elde edilen alaşım olarak tanımlanır. Paslanma yapmaz, ancak tamamen leke geçirmez değildir. Krom oranı çeliğin korozyona ve pasa direncini belirler. Herbir özel uygulama için doğru kalite ve tipteki paslanmaz çeliğin seçilmesi çok önemlidir. Kalite seçiminde ilk adım, tasarım aşamasında paslanmaz çeliğin maruz kalacağı olası ve varolan tüm çalışma şartlarının detaylı bir şekilde analiz edilmesiyle başlar.

 

 

Pirinç Ürünler

Pirinç, bakıra çinko katılarak elde edilen sarı renkteki alaşımların genel ismidir. Mangan ihtiva eden bazı pirinçlere tunç da denilmektedir. Aslında tunç (veya bronz) bakır-kalay alaşımıdır. Pirinç oldukça tok ve kolay işlenebilen bir malzemedir. Elektrik iletkenliği ve korozyon dayanımı çok iyidir. Dövülebilirliği bakır muhtevasına bağlıdır. Bakır kırmızı renkli bir metaldir. Çinko katılarak rengi açılır. Pirinçteki çinko yüzdesi arttıkça renk, kırmızıdan altın sarısına doğru yaklaşır.

 

 

 

Alüminyum Ürünler

Alüminyum, hafiflik ve yüksek dayanım özellikleri gerektiren taşımacılık ve inşaat sanayiinde geniş kullanım alanı bulur. Alüminyum,yumuşak ve hafif bir metal olup zehirleyici ve manyetik değildir. Kıvılcım çıkarmaz. Saf alüminyumun çekme dayanımı yaklaşık 49 megapascal (MPa) iken alaşımlandırıldığında bu değer 700 MPa'a çıkar. Yoğunluğu, çeliğin veya bakırın yaklaşık üçte biri kadardır. Kolaylıkla dövülebilir, makinede işlenebilir ve dökülebilir. Çok üstün korozyon özelliklerine sahiptir.